Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Oleśnik - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

775 000 zł138 m² 5 615,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Do sprzedania wykończony dom do zamieszkania wraz z wyposażeniem , Lokalizacja ; miejscowość Oleśnik , gmina Błędów, powiat Grójecki, woj. mazowieckie Warszawa - 60 km Janki - 50 km. Rawa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

728 000 zł180 m² 4 044,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Wyjątkowy dom Z duszą | ul. Juranda | bełchatów Biuro Nieruchomości Kłosek Agata Jakubowska-Kłosek ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 138 m² 40,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Numer oferty w biurze 6178 Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 6138m2 o szerokości ok. 108m z miejscowym planem zagospodarowania, teren pod zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

409 600 zł16 384 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania : bardzo atrkcyjna nieruchomość gruntowa O łącznej powierzchni 16 384 M 2 W miejscowości kowiesowo gm.MSZCZONÓW. W skład nieruchomości wchodzą dwie odrębne działki.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł766 m² 150,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Bełchatowie - ul. Lipowa | 766 m | mpzp | 115 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 766 m , położona w Bełchatowie, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

451 575 zł10 035 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchostruga gmina Tarczyn 10035 m2 działka rolna. Ogrodzona z 3 stron. Przy głównej ulicy 3maja /ul.Tarczyńska. Prąd na działce , wodociąg w ulicy. Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł27 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna położona w malowniczej miejscowości Budy Strzyże, gmina Mszczonów, powiat Żyrardowski. To idealna propozycja dla osób poszukujących dużego terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Longinówka(Oleśnik + 25 km)

1 150 000 zł164,45 m² 6 993,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Do sprzedaży kilkuletni dom w miejscowości Longinówka. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oglądanie tylko po wcześniejszym umówieniu z Agentem Biura wgn. Budynek parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł2 400 m² 89,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję, działkę budowlaną, położoną w miejscowości Bartoszówka przy asfaltowej drodze Gminnej. W drodze Gminnej znajduje się prąd oraz wodociag. Teren objety jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Tłumy

Tłumy(Oleśnik + 22 km)

208 000 zł1 600 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oto poprawiona wersja ogłoszenia w prostym formacie: na sprzedaż działka o powierzchni 1600 m w miejscowości Tłumy, ul. Poprzeczna, gmina Kowiesy, powiat Skierniewicki. - działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł4 435 m² 236,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 4 435 m , składająca się z dwóch działek o powierzchni 3 755 m oraz 680 m , położona w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Oleśnik

Oleśnik,łódzkie

165 000 zł3 319 m² 49,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działki rolno - budowlane w Oleśniku. Świetna lokalizacja w spokojnej okolicy w pobliżu lasu, przy zabudowie jednorodzinnej, ok. 3 km od Bełchatowa. Działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Oleśnik

Oleśnik,łódzkie

82 000 zł1 057 m² 77,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona w miejscowości Oleśnik gm. Bełchatów. Działka ma powierzchnię 1057m2 (40,5x26m) i z trzech stron jest już ogrodzona. Nieruchomość usytuowana jest.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij